10
апрель
2023
"Жұлдыздар мен аңыздар" ашық сабақ
Сабақтың тақырыбы: Жұлдыздар мен аңыздар
Сыныбы:5 “Б”
Күні: 10.04.2023 ж.
Мақсаты: 5.Ж.5. Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпараттарды сақтай отырып, жинақы мәтін жазу;
5.ӘТН. 4.4. Сан есімнің мағыналық түрлерін ажырату.
Сабақ барысы: “Мозайка” әдісі арқылы “Шолпан”, “Үркер”, “Жетіқарақшы” болып 3 топқа бөлінді. “Спиннер” әдісі бойынша үй тапсырмасы сұралды. Жұлдыздардың пайда болуына байланысты бейнеролик көрсетіліп, жинақы мәтін жазды. “Диктор орындығы” әдісі бойынша оқушылар жазған мәтіндерін оқыды. Комментарий арқылы кері байланыс берілді.
3 топқа 3 түрлі жұлдыздар туралы аңыз әңгімелер таратылып берілді. “Екі жақты күнделік” әдісі арқылы оқушылар оқылым мәтініндегі көтерілген мәселеге өз көзқарастарын білдірді. Геометриялық фигуралар арқылы кері байланыс берілді.
Қима қағаздарға сан есімнің мағыналық түрлерінк мысалдар жазылды. “Тосап” әдісі бойынша сан есімдер мағынасына қарай орналастырылды.
“Бәйге” әдісімен бағаланып, “Білім қоржыны” бойынша өтілген сабаққа рефлексия жасалды.


Сыныбы:5 “Б”
Күні: 10.04.2023 ж.
Мақсаты: 5.Ж.5. Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпараттарды сақтай отырып, жинақы мәтін жазу;
5.ӘТН. 4.4. Сан есімнің мағыналық түрлерін ажырату.
Сабақ барысы: “Мозайка” әдісі арқылы “Шолпан”, “Үркер”, “Жетіқарақшы” болып 3 топқа бөлінді. “Спиннер” әдісі бойынша үй тапсырмасы сұралды. Жұлдыздардың пайда болуына байланысты бейнеролик көрсетіліп, жинақы мәтін жазды. “Диктор орындығы” әдісі бойынша оқушылар жазған мәтіндерін оқыды. Комментарий арқылы кері байланыс берілді.
3 топқа 3 түрлі жұлдыздар туралы аңыз әңгімелер таратылып берілді. “Екі жақты күнделік” әдісі арқылы оқушылар оқылым мәтініндегі көтерілген мәселеге өз көзқарастарын білдірді. Геометриялық фигуралар арқылы кері байланыс берілді.
Қима қағаздарға сан есімнің мағыналық түрлерінк мысалдар жазылды. “Тосап” әдісі бойынша сан есімдер мағынасына қарай орналастырылды.
“Бәйге” әдісімен бағаланып, “Білім қоржыны” бойынша өтілген сабаққа рефлексия жасалды.

